Dikkat: Tarayıcınızda JavaScript betiklerinin yürütülmesi devre dışı bırakılmış. Bu nedenle bu anketteki tüm soruları yanıtlayamayabilirsiniz. Lütfen tarayıcı ayarlarınızı denetleyin.

2023 YILI ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ ANKETİ

 

 

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin Değerli Personeli, 

Bu anket, üniversitemiz ile ilgili görüşlerinizi belirlemek ve memnuniyet düzeyinizi ölçmek amacıyla gerçekleştirilmektedir. Bu amaçla sizlerin görüş ve değerlendirmelerinize ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu anketten elde edilen bilgiler SUBÜ İnsan Kaynakları Politikası temelinde Kalite Koordinatörlüğü tarafından kalite yönetim sistemi çalışmalarında kullanılacak ve üniversitemizin kalite çalışmalarına yön verecektir. 
Ankete vereceğiniz samimi cevaplar, siz değerli personelimizin beklentilerini karşılamaya yönelik gerekli iyileştirmeleri yapmamız açısından da önem arz etmektedir. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

 

VERİ SAHİBİNİN AÇIK RIZA BEYAN FORMU

 

 

Doldurmuş olduğum memnuniyet anketinde yer alan ve aşağıda belirtilen kişisel veri niteliğindeki bilgilerimin, SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ (SUBÜ) tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde aşağıda özel olarak belirtilen amaçlar ile işlenmesine, bu bilgilerin aşağıda belirtilen kişi gruplarına aktarılmasına özgür irademle izin verdiğimi ve ilgili Kanun’dan doğan haklarım ile kişisel bilgilerimin ilgili mevzuat uyarınca işlenmesi ve saklanması konusunda ve söz konusu bilgilerimin memnuniyet anketinin birime ulaşmasından itibaren 5 yıl süre boyunca saklanacağı konusunda ayrıca bilgilendirildiğimi, Memnuniyet Anketine İlişkin Aydınlatma Metnini okuduğumu ve anladığımı belirtir, söz konusu bilgilerimin işlenmesinin kişisel veri mevzuatı ihlali olmadığını, bu hususta SUBÜ’ den herhangi bir talebim bulunmadığını kabul ve beyan ederim.

 

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tarafından Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında https://kvkk.subu.edu.tr adresinde bulunan Aydınlatma metnini ve haklarımı okudum ve kabul ediyorum

 

 

       RIZAM VARDIR

 

Aydınlatma metni için buraya TIKLAYINIZ.